Podle času
Podle ceny

Linka Kryvyi Rih - Kyiv (13:00) (1-2)

Odjezdy: 1 Říj, 2 Říj, 8 Říj, 9 Říj, 15 Říj, 16 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 29 Říj, 30 Říj
13:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
15:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., "Rybak"
16:30 Smila Aut. Zastavka, "Na Pushke"
17:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
19:00 Boryspil Sil'po market
19:30 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
19:40 Kiev Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
19:50 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
20:00 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
20:10 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Kryvorozhskiy Express
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 50 UAH

Všechny linky Kryvyi Rih - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací