• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Gdynia

Odjezdy: 19 Června, 20 Června, 24 Června, 25 Června, 29 Června, 30 Června, 4 Července, 5 Července, 9 Července, 10 Července
23:00 Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
01:15 Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
06:10 Boryspil Letiště
08:00 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
12:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
14:00 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
16:00 Yagodyn celnice (UA-PL)
17:00 Dorohusk celnice (PL-UA)
18:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
01:25 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
02:40 Torun Aut. Nádr. Veolia, ul.Dąbrowskiego 8/24
03:50 Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
06:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
07:00 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
Dopravce: Kaluzhenov V.V.
Zavazadla: 1 ks na 25 kg. - zdarma, každých dalších 10% ceny jízdenky
Doplňující informace: Boarding only with ticket in print,Transportation of animals is allowed - payment for a separate place(if you have a box for transportation, litter,when refusing at the border the ticket is not returned),Bicycles are paid as extra baggage
Slevy: 10% Skupina 10 osob
25% Ditě od 5-12 let
99% Děti 0-5 (bez místa)

Všechny linky Kharkiv - Gdynia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací