Podle času
Podle ceny

Linka Ivano-Frankivsk - Warsaw

Odjezdy: 29 Dub, 30 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě, 5 Kvě, 6 Kvě, 7 Kvě, 8 Kvě
09:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
12:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
12:45 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
13:45 Novoyavorivsk Čerpací stanice "OKKO"
14:10 Yavoriv Aut. Nádr., ul. Makoveja 66
14:50 Hrushiv celnice (UA-PL)
15:00 Budomierz celnice (PL-UA)
15:15 Lubaczów Ul. Słowackiego 1
19:50 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
22:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Przewozy Międzynarodowy Gregorz Woś
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši 5 EUR

Všechny linky Ivano-Frankivsk - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací