• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Jelenia Gora

Efremeniuk A.L.
Odjezdy: 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp
  1. 11:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 11:20Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  3. 13:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 16:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  5. 18:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  6. 22:00Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 22:20Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 01:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 02:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 04:10Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  11. 05:40Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  12. 06:40Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
  13. 07:30Jelenia Gora Aut. Nádr., ul. Obrońców Pokoju 1B
  • Dopravce: Efremeniuk A.L.
  • Doplňující informace: Stroller for free. Bicycles can be transported like additional luggage 30% of the ticket price. Animals are forbidden.
  • Zavazadla: 1 sáček až 36kg (60x40x20) - zdarma, každá další -30% z ceny přepravního dokladu. Maximální zavazadla 2 kusy nejvýše 66 kg.
  • Slevy: 5% Skupina 5 a více osob
    10% Důchodce od 60 let
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Děti 11-14 let
    30% Děti 6-10 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací