• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Wroclaw

Lvivske ATP 14630
Odjezdy: 3 Bře, 10 Bře, 13 Bře, 17 Bře, 20 Bře, 24 Bře, 27 Bře, 31 Bře, 3 Dub, 7 Dub
  1. 20:15Kyiv Aut.Nádr., "Dachnaja", pr. Peremogy, 142
  2. 22:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  3. 01:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  4. 05:45Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  5. 07:05Krakovets celnice (UA-PL)
  6. 08:05Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 10:15Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 14:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 15:30Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 16:40Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  11. 17:55Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  12. 19:15Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  • Dopravce: Lvivske ATP 14630
  • Doplňující informace: Carriage of animals is possible, check conditions with driver
  • Zavazadla: 2 ks. (60x40x40) až do 50 kg, každých dalších kg 20 UAH
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Zákazník INFOBUS
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Mládež 12-26 let
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací