• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Kamianets-Podilskyi

MEGA TRANS
Odjezdy: 16 Říj, 20 Říj, 23 Říj, 27 Říj, 30 Říj, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis
  1. 18:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 20:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  3. 22:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  4. 23:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 04:10Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 05:55Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 07:20Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
  8. 09:45Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  9. 10:25Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
  10. 11:30Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
  11. 12:15Borschiv Aut. Nádr., ul. Y.Kondryi 13
  12. 13:45Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
  • Dopravce: MEGA TRANS
  • Doplňující informace: Carriage of animals in cage and with the documents.Bicycles and other non-standard baggage- 300UAH, or 50PLN
  • Zavazadla: 1ks.do 20 kg(60x40x20)+ příruční zavazadla do 5kg.-zdarma, každe dalši 20PLN
  • Slevy: 10% Invalida
    10% Důchodce
    10% Ditě od 13-18 let
    10% Student
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací