• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora - Kyiv

Odjezdy: 19 Července, 20 Července, 21 Července, 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července
08:05 Zielona Gora ul. Dworcowa 1
09:05 Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
09:55 Wolsztyn Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
10:35 Grodzisk Wielkopolski Autobusová zastávka u vlak. nádr. ", ul. Kolejowa 7
11:25 Poznan airport ul. Bukowska 285
11:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
13:35 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
15:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
18:00 Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
19:15 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
22:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
00:30 Budomierz celnice (PL-UA)
02:55 Hrushiv celnice (UA-PL)
04:55 Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
08:05 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
14:25 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Eastern European Travel
Zavazadla: 1ks.do 30 kg a velikost (délka + šířka + výška) nepřesahující 170 cm - zdarma, než 1 PLN za kg.
Doplňující informace: Transportation of animals is possible. Date change is possible with extra fee. Carriage of bicycles is possible in case of free space in trunk. Extra payment to driver.
Slevy: 10% Mládež od 13-26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Zielona Gora - Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací