• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zielona Gora - Kyiv

Eastern European Travel
Odjezdy: 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 16 Bře, 18 Bře, 20 Bře, 23 Bře
  1. 08:05Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  2. 09:05Sulechów Aut. Nádr., ul. PCK 10
  3. 09:55Wolsztyn Aut. zastavka, ul. Dworcowa, 13 (naproti Biedronka)
  4. 10:35Grodzisk Wielkopolski Benzinová stanice"Orlen", ul.Rakoniewicka 33
  5. 11:55Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  6. 13:35Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  7. 15:25Lodz Vlak. Nádr. "Kaliska", ul. Karolewska, 55 (před hlavním vchodem)
  8. 16:05Lodz Aut. Nádr. "Lodz Fabryczna", pl. Sałacińskiego, 1
  9. 18:00Warszawa airport Chopina Zwirki i Wigury 1
  10. 18:20Warszawa Vlak. Nádr. "Wschodni", ul.Lubelska 16
  11. 19:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  12. 21:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  13. 00:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  14. 02:55Rava Ruska celnice (UA-PL)
  15. 04:55Lviv Aut. Zastavka, вlízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 11 (Vlak.Nádr.)
  16. 08:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  17. 11:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  18. 12:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket can be shown on mobile. Transportation of animals is possible - it is necessary to buy a ticket with a discount «Animal». Change of travel date - at least 24 hours before departure, for extra. fee - 100 UAH.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací