DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdansk - Boryspil

FOP Melnik
Odjezdy: 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub, 10 Dub, 11 Dub, 12 Dub, 13 Dub, 14 Dub
  1. 10:00Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  2. 11:30Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  3. 12:50Ostroda Aut. Nádr., ul. Garnizonova 14
  4. 14:00Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
  5. 18:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 21:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 01:00Zosin celnice (PL/UA)
  8. 02:45Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 04:15Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  10. 05:35Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 08:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 10:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: FOP Melnik
  • Doplňující informace: Carriage of animals and disassembled bicycles are allowed. Please have two copies of the printed ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 2 osob
    15% Ditě od 0-14 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací