• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdansk - Boryspil

FOP Melnik
Odjezdy: 28 Úno, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 19 Bře, 21 Bře, 23 Bře
  1. 10:00Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  2. 11:30Elblag Aut. Nadr., ul. Grunwaldzka 4
  3. 12:50Ostroda Aut. Nádr., ul. Garnizonova 14
  4. 14:00Olsztyn Aut. Nadr., plac Konstytucji 3 Maja 2A
  5. 18:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 21:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  7. 01:00Zosin celnice (PL/UA)
  8. 02:45Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 04:15Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina, 39
  10. 05:35Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 08:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  12. 10:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: FOP Melnik
  • Doplňující informace: Carriage of animals and disassembled bicycles are allowed. Please have two copies of the printed ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
  • Slevy: 15% Děti 8-12 let
    50% Děti 0-7 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací