• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Krakow - Czestochowa

Sultan-Travel
Odjezdy: 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře, 19 Bře
  1. 07:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 09:20Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  3. 10:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  4. 13:10Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  5. 14:40Shehyni celnice (UA-PL)
  6. 15:00Medyka celnice (PL-UA)
  7. 15:20Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego, 4
  8. 16:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 19:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  10. 21:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  11. 22:45Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  • Dopravce: Sultan-Travel
  • Zavazadla: 1ks.do 50kg - zdarma, každe dalši 1kg od 1 EUR

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací