Podle času
Podle ceny

Linka Kyiv - Szczecin

Odjezdy: 22 Srp, 23 Srp, 24 Srp, 25 Srp, 26 Srp, 27 Srp, 28 Srp, 29 Srp, 30 Srp, 31 Srp
16:30 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
16:50 Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka 107
17:50 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1
19:00 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
20:15 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
20:30 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
21:30 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
23:55 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
03:10 Shehyni celnice (UA-PL)
03:15 Medyka celnice (PL-UA)
04:00 Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska 36
05:10 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
06:30 Tarnow Benzinka GROSAR, aleja Jana Pawła II 20
08:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
09:25 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:35 Czestochowa Aut. Nádr., Al. Wolności 45/47
11:25 Radomsko Aut. Nádr.
12:20 Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
13:25 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
15:20 Kalisz Nowy Aut. Nádr., stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
16:20 Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží
17:55 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
19:45 Pila Aut. Nádr., ul. Kwiatowa, 18
Dopravce: Lux-Reisen/Podillya-Tour+
Slevy: 10% Studenti do 26 let (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
15% Skupina 5 osob
20% Děti 7-15
50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Vinnytsia - Pila

Popularne kursy z Pila

Popularne kursy do Pila

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací