• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Haskovo - Piraeus

ArdaTur
Odjezdy: 14 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 21 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 28 Června, 30 Června
  1. 11:20Haskovo Centrální аutobusové nádraží
  2. 11:45Stara Zagora Centrální аutobusové nádraží
  3. 13:45Plovdiv Aut. Nádr. "Jižní"
  4. 14:45Pazardzhik Novy Aut. Nádr., ul. Hristo Kasabvelev 1
  5. 17:00Sofia Aut. Nádr. "Serdika"
  6. 18:15Blagoevgrad ul. Sveti Dimitar Solunski 23, Zastávka veřejné dopravy mezi vlakovým nádražím a centrem autobusového nádraží
  7. 19:30Sandanski Gas Station LUKOIL (on the way to the train station, against a store KAUFLAND)
  8. 21:35Serres za miastem "DIASTAVROSI LEVKONA"
  9. 22:45Thessaloniki ul. Monastiriou, 63 (přes vlakové nádraží)
  10. 23:30Katerini Centr. Aut. Nádr., ul. Dika 15
  11. 00:30Larissa Aut. Nádr., ul. Georgiadou and Olimpou, 1
  12. 02:35Lamia 6 km. National road Lamia - Thessaloniki, 35100
  13. 05:30Atheny Aut. Zastavka, ul. Akominatu, 34-36
  14. 06:30Piraeus ul. Akti Kondili, 62
  • Dopravce: ArdaTur
  • Doplňující informace: Animal transportation is not allowed
  • Zavazadla: 2 ks.max 160sm - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací