• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kryvyi Rih

VasilkivTransAvto
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře
  1. 07:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 09:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  3. 09:55Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  4. 11:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 13:00Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  6. 14:50Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", ave. Włókniarzy, 203/205
  7. 17:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 19:45Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  9. 22:25Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 00:15Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 01:20Kovel Čerpací stanice "WOG", ul. Varšavská 3B
  12. 03:10Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  13. 05:35Korosten trasa Kiev-Varšava, 150 km, cerpací stanice "Faktor", křižovatka
  14. 08:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 10:35Pereiaslav-Khmelnytskyi Čerpací stanice "BRSM" a/d N-08
  16. 11:40Zolotonosha Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 12
  17. 12:05Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova, 7
  18. 12:35Smila Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti 111
  19. 14:10Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  20. 16:20Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  • Dopravce: VasilkivTransAvto
  • Doplňující informace: In Kiev, the bus is replaced.Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed.NEOPLAN, MAN, SETRA, VOLVO, VANHOOL, BOVA. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (60х40х20) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 10 a více osob
    10% Nákup u pokladny №17
    25% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací