• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 142 Praha - Kyiv (A)

Avtotranzit/Agat
Odjezdy: 24 Led, 26 Led, 28 Led, 30 Led, 1 Úno, 3 Úno, 5 Úno, 7 Úno, 9 Úno, 11 Úno
  1. 12:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 13:50Hradec Králové Terminál HD
  3. 14:50Beloves celnice (CZ-PL)
  4. 15:10Slone celnice (PL-CZ)
  5. 17:35Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  6. 20:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  7. 22:00Krakow airport Letiště
  8. 22:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 03:00Korczowa celnice (PL-UA)
  10. 05:00Krakovets celnice (UA-PL)
  11. 06:30Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  12. 10:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 12:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 14:35Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Avtotranzit/Agat
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (50x50x80) nebo 2 ks. 30 kg (40x50x50) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky. Příruční zavazadla jsou zdarma.
  • Slevy: 10% Ditě od 0-6 let
    10% Cestující od 60 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací