• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Minsk - Praha (summer)

  1. 12:00Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
  2. 14:30Lida Aut. Nádr., ul. Knjazja Gedimina 1
  3. 16:10Grodno Aut. Nádr. ul. Krasnoarmejska 7-A
  4. 16:30Grodno Vlak. Nádr.
  5. 17:30Bruzhi celnice (BY-PL)
  6. 18:30Kuznica celnice (PL-BY)
  7. 19:30Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
  8. 22:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  9. 00:50Lodz Aut. Zastavka, plac Niepodległości
  10. 04:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  11. 05:30Kudowa-Zdrój celnice (PL-CZ)
  12. 05:40Náchod celnice (CZ-PL)
  13. 06:40Hradec Králové Terminál HD
  14. 08:10Praha Aut. Nádr., "Želivského"
  • Dopravce: Intaks
  • Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x90)-zdarma, každe dalši od 150 CZK.
  • Slevy: 10% Mládež do 26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% Ditě od 5-12 let
    80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací