DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Katowice - Wroclaw (promo)

  1. 14:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 19:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 23:00Lviv Blízko pizza Napoletana, nová parkoviště, ul. Chernivetska, 21 (Vlak.Nádr.)
  5. 00:30Shehyni celnice (UA-PL)
  6. 01:00Medyka celnice (PL-UA)
  7. 04:00Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  8. 04:45Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
  9. 05:30Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  10. 07:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  11. 09:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  12. 09:30Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
  13. 10:30Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  14. 12:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  • Dopravce: Eastern European Travel
  • Doplňující informace: Ticket must be printed.Promotional tickets are not refundable and the travel date does not change! Bus replacement in Lviv is possible.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg. a velikost (D+Š+V) ne více než 170 cm - zdarma, každý další kg. - 1 PLN / 5 UAH. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava jízdníh kol je možná - v rozloženém stavu, pokud je v zavazadlovém prostoru volný prostor - zkontrolujte cenu u řidiče.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací