• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Boleslawiec - Kyiv

  1. 17:15Boleslawiec Aut. Nádr., ul. Dolne Młyny, 3A
  2. 19:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  3. 23:59Lodz Vlak. Nádr. "Kaliska", ul. Karolewska, 55 (před hlavním vchodem)
  4. 03:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 05:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  6. 08:15Dorohusk celnice (PL-UA)
  7. 10:05Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 12:05Manevychi Aut. Nádr., ul. Lutska, 9
  9. 13:20Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  10. 14:10Rokytne Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 26
  11. 14:55Olevsk Aut. Nádr., ul. Kyivska, 21
  12. 16:20Korosten Aut. Nádr., ul. Bazarna, 2
  13. 18:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Volodymyretstransservis
  • Zavazadla: 1 ks.do 25kg 90x40x30 cm zdarma, každá další 10% z ceny přepravního dokladu

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací