• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Plzen - Chernivtsi

Odjezdy: 25 Úno, 26 Úno, 1 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 8 Bře, 11 Bře, 12 Bře, 15 Bře, 18 Bře
13:00 Plzeň CAN, ul.Husova 90
16:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
16:30 Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
18:30 Hradec Králové Terminál HD
23:59 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
01:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
03:30 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
07:00 Korczowa celnice (PL-UA)
08:30 Krakovets celnice (UA-PL)
10:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
11:00 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
12:00 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
13:00 Kalush Aut. Nádr., ul. Mykhaila Kozorisa
14:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
15:30 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
16:20 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
17:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express
Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem

Všechny linky Plzeň - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací