Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzen - Chernivtsi

  1. 13:00Plzeň CAN, ul.Husova 90
  2. 16:00Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  3. 16:30Praha Aut. Nádr., "Roztyly"
  4. 18:30Hradec Králové Terminál HD
  5. 22:10Ostrava Svinov vlak. nádr., ul. Peterkova
  6. 23:59Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  7. 07:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 08:30Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 10:00Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 11:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  11. 12:00Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  12. 13:00Kalush Aut. Nádr., ul. Mykhaila Kozorisa
  13. 14:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  14. 15:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  15. 16:20Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  16. 17:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 10-12 let
    50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací