• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdansk - Kyiv

Odjezdy: 28 Bře, 30 Bře, 1 Dub, 4 Dub, 6 Dub, 8 Dub, 11 Dub, 13 Dub, 15 Dub, 18 Dub
11:30 Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
13:00 Grudziadz Vlak. Nádr., ul. Dworcowa
14:00 Bydgoszcz Przystanek, centrum handlowe Focus Mall, ul. Jagiellońska 47
14:50 Torun Plac 18 stycznia, v blízkosti vlak. nádr.
15:50 Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
19:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:30 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
01:40 Dorohusk celnice (PL-UA)
02:40 Yagodyn celnice (UA-PL)
04:40 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
05:50 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
06:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
08:35 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
10:15 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
13:05 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Universe Sp. z.o.o./EWHD
Zavazadla: 1 sáček až 30kg - zdarma , každý další - 10% z ceny jízdenky
Doplňující informace: Changing the date of departure - 10 PLN

Všechny linky Gdansk - Kyiv

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací