• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Lviv (Skadovsk - Poznan)

Stecik T.V.
Odjezdy: 10 Pro, 12 Pro, 15 Pro, 17 Pro, 20 Pro, 22 Pro, 25 Pro, 21 Led, 24 Led, 26 Led
  1. 16:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  2. 18:00Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 19:15Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 20:20Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  5. 21:00Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  6. 01:00Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  7. 02:15Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnja 129
  8. 03:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo 10
  9. 05:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  10. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  11. 08:05Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  12. 09:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  13. 12:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  • Dopravce: Stecik T.V.
  • Doplňující informace: Ticket must be printed!Arrival may be delayed for 2-12 hours because of the border control.
  • Zavazadla: 1 ks. do 30 kg (90x50x40) - zdarma, každý následující 60 UAH

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací