• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chisinau - Szczecin

  1. 12:00Chisinau Aut. Nádr., "NORD", ul. Kalja Mosilor 2/1
  2. 13:10Orhei ul. Sadovjanu 50
  3. 15:05Belcy Aut. Nádr., ul. Stefan cel Mare 2
  4. 16:40Edintsy ul. Independenței 177
  5. 17:55Criva celnice (MD/UA)
  6. 18:35Mamalyga celnice (UA/MD)
  7. 02:15Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 02:20Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 04:10Sandomierz Aut. Nádr., ul. 11 Listopada 32
  10. 05:55Kielce Plac Niepodległości
  11. 08:20Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  12. 10:10Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  13. 12:05Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  14. 14:00Leszno ul.Towarowa 1
  15. 16:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  16. 18:10Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  17. 20:20Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací