DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swiebodzin - Zaporizhia

CAZNA TRANS
Odjezdy: 15 Dub, 16 Dub, 17 Dub, 18 Dub, 19 Dub, 20 Dub, 21 Dub, 22 Dub, 23 Dub, 24 Dub
  1. 08:00Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
  2. 09:00Zielona Gora Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 27
  3. 10:30Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  4. 12:00Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  5. 13:40Opole "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow 56
  6. 15:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  7. 17:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  8. 19:10Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  9. 00:50Zosin celnice (PL/UA)
  10. 02:55Ustyluh celnice (UA/PL)
  11. 04:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  12. 05:30Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  13. 08:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  14. 10:45Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 13:15Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  16. 16:25Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  17. 19:05Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Loktukhova, 3 (ul. Sirenka, 3)
  18. 20:20Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  19. 22:20Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  • Dopravce: CAZNA TRANS
  • Doplňující informace: hand luggage up to 5kg - free. Ticket must be printed out!
  • Zavazadla: 1 ks. do 30kg (20x40x60) - zdarma, ruční zavazadla 20х20х40 - zdarma, každe dalši zavazadlo - 20% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    10% Důchodce od 60 let
    10% Skupina 10 osob
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací