DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kropyvnytskyi (L)

LIDERTRANS/Agat
Odjezdy: 29 Bře, 1 Dub, 2 Dub, 3 Dub, 4 Dub, 5 Dub, 6 Dub, 7 Dub, 8 Dub, 9 Dub
  1. 10:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  2. 10:50Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 12:45Grudziadz Aut. Nádr., ul.Rapackiego 33
  4. 14:10Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  5. 15:15Torun Aut. Nádr., "Arriva", ul. Dąbrowskiego 8
  6. 16:10Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei 65
  7. 17:10Kutno Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
  8. 18:30Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
  9. 21:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  10. 23:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  11. 01:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  12. 03:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  13. 06:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  14. 07:25Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  15. 09:05Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  16. 10:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  17. 12:55Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  18. 16:20Cherkasy Aut. Nádr., ul. V.Lozheshnikova 7
  19. 18:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
  • Dopravce: LIDERTRANS/Agat
  • Doplňující informace: You can use e-ticket on boarding. Carriage of animals is not possible

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací