• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kropyvnytskyi (L)

  1. 10:00Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  2. 10:50Gdansk Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 12
  3. 14:10Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  4. 15:15Torun Aut. Nádr. "Arriva", ul. Dąbrowskiego, 26
  5. 16:10Wloclawek Aut. Nádr., ul. Okrzei, 65
  6. 17:10Kutno Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 14
  7. 18:30Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  8. 21:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  9. 23:30Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 01:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  11. 03:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  12. 06:00Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  13. 07:25Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 09:05Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  15. 10:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  16. 12:55Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  17. 16:20Cherkasy Aut. Nádr.-2, ul. Lozheshnikova, 7
  18. 18:30Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  • Dopravce: Lider Trans/Agat
  • Doplňující informace: You can use e-ticket on boarding. Carriage of animals is not possible
  • Slevy: 10% Mládež 13-26 let
    10% Důchodce od 60 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací