DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bila Tserkva - Swinoujscie

Mustang Trans
Odjezdy: 4 Dub, 6 Dub, 8 Dub, 10 Dub, 12 Dub, 14 Dub, 16 Dub, 18 Dub, 20 Dub, 22 Dub
  1. 03:30Bila Tserkva Vlak.nadr., ul. Privokzalna 34
  2. 05:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 07:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  4. 11:15Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  5. 13:15Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  6. 15:15Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
  7. 17:45Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 17:55Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 20:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 23:20Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  11. 04:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  12. 07:40Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  13. 09:40Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  • Dopravce: Mustang Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals in accordance with customs rules. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg.+příruční zavazadla 5kg.- (60x40x20)-zdarma, každe dalši - 10% ceny jizdemki.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací