• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bila Tserkva - Swinoujscie

Mustang Trans
Odjezdy: 10 Kvě, 12 Kvě, 14 Kvě, 16 Kvě, 18 Kvě, 20 Kvě, 22 Kvě, 24 Kvě, 26 Kvě, 28 Kvě
  1. 07:30Bila Tserkva Vlak.nadr., ul. Pryvokzalna, 34
  2. 09:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  3. 11:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  4. 13:15Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  5. 14:45Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  6. 16:40Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  7. 18:00Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  8. 19:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  9. 19:30Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 20:45Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  11. 23:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  12. 03:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  13. 06:20Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  14. 08:40Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  15. 09:20Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  16. 10:40Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 6
  • Dopravce: Mustang Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals in accordance with customs rules. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1ks.do 30 kg.+příruční zavazadla 5kg.- (60x40x20)-zdarma, každe dalši - 10% ceny jizdemki.
  • Slevy: 5% Studenti
    5% Důchodce
    50% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací