• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Белая Церковь - Свиноуйсце

Виїзди: 26 Тра, 28 Тра, 30 Тра, 2 Чер, 4 Чер, 6 Чер, 8 Чер, 10 Чер, 12 Чер, 14 Чер
03:30 Біла Церква Vlak.nadr., ul. Privokzalna 34
05:40 Київ Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
07:15 Житомир Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
11:15 Рівне Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
13:15 Луцьк Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
15:15 Володимир-Волинський Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
17:45 Ягодин celnice (UA-PL)
17:55 Дорохуск celnice (PL-UA)
20:00 Люблін Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
23:20 Варшава Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
04:20 Познань Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
07:40 Щецин Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
09:40 Свіноуйсьце Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
Перевізник: Мустанг Транс
Багаж: 1шт до 30 кг.+ручная кладь 5 кг. (60x40x20)- бесплатно, дополнительный багаж - 10% от цены билета.
Додаткова інформація: Перевозка животных в соответствии с таможенными правилами

Показати всі рейси Біла Церква - Свіноуйсьце

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя