• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Mykolaiv - Lodz

07:45 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
10:30 Odessa Aut. Nádr. "Starosennaya", ul. Starosennaya 1a, 2
10:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
15:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
18:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
20:40 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
23:50 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
01:15 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
02:35 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
02:50 Ustyluh celnice (UA/PL)
03:35 Zosin celnice (PL/UA)
04:35 Chelm ul. Lwowska 20
05:45 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
08:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:30 Lodz Aut. Nádr., Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
Dopravce: Savchenko/EWHD
Zavazadla: 50 kg.- zdarma, více než 50 kg. - 2 EUR na kg.

Všechny linky Mykolaiv - Lodz

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací