• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Czestochowa - Zaporizhia

FOP Pavlovskyy
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 09:30Czestochowa Aut. Nádr., al. Wolności, 45/47
  2. 11:10Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  3. 12:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  4. 14:40Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 17:10Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  6. 19:25Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
  7. 21:30Zosin celnice (PL/UA)
  8. 23:30Ustyluh celnice (UA/PL)
  9. 23:55Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Halytskoho, 14
  10. 01:10Lutsk Aut. Nádr., ul. Koniakina, 39
  11. 02:20Rivne Aut. Zastavka, ul. Kyivska, 40, pred Aut. Nádr.
  12. 03:50Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  13. 05:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 07:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 12:30Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo, 32/6, (Teatralna)
  16. 14:50Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Aut. Nádr., ul. Sirenka (Loktukhova), 3
  17. 15:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  18. 17:00Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  • Dopravce: FOP Pavlovskyy
  • Doplňující informace: Transportation of animals in special containers with all documents - free of charge without providing a seat; with a seat - 50% of the ticket price. Bicycles are not allowed. Departure is possible with E-ticket. There is a possibility of vehicle replacement in Volodymyr-Volynskyi.
  • Zavazadla: 1 ks. (50x50x80) do 30 kg nebo 2 ks. (65x30x45) - zdarma. Za každý další 1 kg - 10 UAH / 3 PLN.
  • Slevy: 10% Mládež 12-18 let
    10% Studenti (ISIC)
    10% Důchodce
    15% Děti 5-12 let
    50% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací