• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gliwice - Zaporizhia

Odjezdy: 23 Bře, 24 Bře, 25 Bře, 26 Bře, 27 Bře, 28 Bře, 29 Bře, 30 Bře, 31 Bře, 1 Dub
11:00 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
11:40 Bytom Aut. Nádr., ul. Kolejowa 20
12:40 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
14:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
16:50 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
19:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 9
21:20 Zosin celnice (PL/UA)
22:50 Ustyluh celnice (UA/PL)
23:20 Volodymyr-Volynskyi Aut. Nádr., ul. D. Galickogo 14
00:40 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
02:10 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
03:40 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
05:20 Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
07:20 Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
13:00 Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
15:35 Dniprodzerzhynsk Aut. Nádr., ul. Loktukhova 3
16:45 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
18:50 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
Dopravce: FOP Pavlovskyy
Zavazadla: 1ks.do 30 kg.-zdarma, každe dalši kg. od 10 UAH/3 PLN
Slevy: 10% Mládež od 12-18 let
10% Student
15% Ditě od 5-11 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Gliwice - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací