• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin-Kyiv-Kherson (inside)

Odjezdy: 16 Července, 17 Července, 18 Července, 19 Července, 20 Července, 21 Července, 22 Července, 23 Července, 24 Července, 25 Července
12:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
15:45 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
16:45 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
17:00 Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
18:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
19:50 Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
20:50 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
21:40 Nemyriv v blízkosti obchodu ATB, ul. Gorkogo 82
22:25 Gaisyn nákupní centrum Europeyskiy, ul. 1Travnya 70A
23:20 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
03:30 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
04:30 Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
05:30 Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
07:00 Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
Dopravce: LUX-REISEN
Slevy: 50% Ditě od 0-6 let

Všechny linky Lviv - Kherson

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací