• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kiev - Praha

Vilartrans
Odjezdy: 24 Říj, 31 Říj, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis, 5 Pro, 12 Pro, 19 Pro, 26 Pro
  1. 20:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 22:20Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  3. 01:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  4. 03:45Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 04:40Shehyni celnice (UA-PL)
  6. 05:10Medyka celnice (PL-UA)
  7. 09:35Katowice Aut. Nádr. Wilhelma Szewczyka, 1
  8. 12:10Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  9. 13:35Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  10. 15:00Zawidow celnice (PL-CZ)
  11. 15:05Habartice celnice (CZ-PL)
  12. 15:50Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
  13. 16:45Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459, nast.1
  14. 17:40Praha Aut. Nádr., ul. Krzizikova, 4
  • Dopravce: Vilartrans
  • Zavazadla: 1ks.do 30kg(30x50x80)+příruční zavazadla do 5 kg - zdarma, každe dalši 10% z ceny biletu

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací