• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Szczecin

Lux-Reisen
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 10 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře
  1. 17:40Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  2. 19:10Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 20:30Kobleve Aut. Nádr., Odesskoe shosse, 4
  4. 20:50Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr., ul. Khimikiv, 11
  5. 22:00Odessa Aut. Nádr., "Privoz", ul. Novoschepnyiy Ryad, 5
  6. 01:30Uman Aut. Zastavka vedle Grill market, ul. Kyivska, 4
  7. 02:30Gaisyn Nákupní centrum "Europeyskiy", ul. 1 Travnia, 70A
  8. 03:00Nemyriv V blízkosti obchodu "ATB", ul. Gorkogo, 82
  9. 06:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  10. 07:00Letychiv Aut. Nádr., ul.Y.Savitskoho 1 (ul. Shevchenka)
  11. 08:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  12. 09:15Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  13. 09:30Pidvolochysk Aut. Nádr., ul. Ternopilska, 15A
  14. 10:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  15. 11:20Zolochiv Vedle "Shevchenka", ul. Stepana Bandery, 11
  16. 13:00Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  17. 14:30Shehyni celnice (UA-PL)
  18. 15:00Medyka celnice (PL-UA)
  19. 16:00Przemysl Supermarket "Tesco", ul. Lwowska, 36
  20. 17:55Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  21. 19:10Tarnow Čerpací stanice "Lotos", MOP Komorow, Przy A4 (kierunek Tarnow)
  22. 20:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  23. 22:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  24. 23:59Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  25. 01:45Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  26. 03:30Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  27. 04:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  28. 05:20Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  29. 06:30Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  • Dopravce: Lux-Reisen
  • Doplňující informace: Animals cannot be transported. The passenger is insured in PuAT Strakhova Kompaniia "Kraina"
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací