Podle času
Podle ceny

Wilmersdorferstr. beim Gartencenter /parking

Wilmersdorferstr. beim Gartencenter /parking: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2017 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
04:30 – 08:15 AachenMunster AachenKölnDüsseldorfEssenDortmundMunster

3 hod. 45 min.

Denně

08:00 – 15:30 AachenHamburg AachenKölnEssenDortmundBielefeldHannoverBraunschweigMagdeburgBerlinKölnDüsseldorfDuisburgMunsterOsnabruckBremenHamburg

7 hod. 30 min.

Pá, Ne

08:00 – 12:00 AachenFrankfurt am Main AachenKölnFrankfurt am Main

4 hod. 0 min.

Po, Pá

08:00 – 12:00 AachenFrankfurt am Main AachenKölnFrankfurt am Main

4 hod. 0 min.

Út, So

09:00 – 13:00 AachenFrankfurt am Main AachenKölnFrankfurt am Main

4 hod. 0 min.

Út, St, Čt, So, Ne

09:00 – 13:00 AachenFrankfurt am Main AachenKölnFrankfurt am Main

4 hod. 0 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

10:00 – 15:15 AachenLille AachenLille

5 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So

10:00 – 14:15 AachenGent AachenLiegeBrusselAntwerpenGent

4 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, So

10:00 – 14:15 AachenGent AachenLiegeBrusselAntwerpenGent

4 hod. 15 min.

Út, Ne

17:00 – 18:00 AachenStuttgart AachenHamburgBremenKasselBad HersfeldFrankfurt am MainMannheimKarlsruheStuttgart

1 hod. 0 min.

Út, Čt

17:00 – 14:30 AachenKarlsruhe AachenKasselBad HersfeldFrankfurt am MainMannheimKarlsruhe

-2 hod. -30 min.

Po, St

18:45 – 01:45 AachenNurnberg AachenKölnFrankfurt am MainNurnberg

7 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

18:45 – 01:45 AachenNurnberg AachenKölnFrankfurt am MainNurnberg

7 hod. 0 min.

Út, Čt, Pá, So, Ne

18:45 – 01:45 AachenNurnberg AachenKölnFrankfurt am MainNurnberg

7 hod. 0 min.

Po, St

19:45 – 14:30 AachenToulouse AachenLiegeMonsToursAngersNantesRennesPoitiersNiortSaintesBordeauxAgenToulouse

18 hod. 45 min.

St, Pá

19:45 – 05:45 AachenLondon AachenDoverGillinghamLondon

10 hod. 0 min.

Denně

19:45 – 23:15 AachenGent AachenLiegeBrusselGent

3 hod. 30 min.

Denně

23:45 – 06:00 AachenParis AachenLiegeParis

6 hod. 15 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Wilmersdorferstr. beim Gartencenter /parking in the city of Aachen contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Aachen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací