DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Terminal D, last floor

Terminal D, last floor: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:30 – 02:00 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

04:00 – 04:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

05:00 – 05:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

06:00 – 06:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 08:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

08:00 – 14:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

10:00 – 16:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

11:00 – 17:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 19:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

13:10 – 05:00 Kyiv airport BoryspilMariupol Kyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

15 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

13:10 – 05:00 Kyiv airport BoryspilMariupol Kyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupolMariupol

15 hod. 50 min.

Po, St, Pá, So

13:10 – 05:00 Kyiv airport BoryspilMariupol Kyiv airport BoryspilPereiaslav-KhmelnytskyiZolotonoshaCherkasyKremenchukVerkhnodniprovskKamianske (Dniprodzerzhynsk)DniproZaporizhiaMelitopolBerdyanskMariupol

15 hod. 50 min.

Denně

13:10 – 03:25 Kyiv airport BoryspilSievierodonetsk Kyiv airport BoryspilPyriatynLubnyPoltavaKharkivChuhuivIziumSlavianskKramatorskDruzhkivkaKostiantynivka (Donetsk obl.)Bakhmut (Donetska obl.)LysychanskSievierodonetsk

14 hod. 15 min.

Po, St, Pá

14:00 – 14:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

14:00 – 20:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

15:00 – 21:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

16:00 – 16:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

17:00 – 23:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 18:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

18:00 – 00:45 Kyiv airport BoryspilGdynia Kyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

30 hod. 45 min.

Po, St, Čt, So

18:00 – 00:45 Kyiv airport BoryspilGdynia Kyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskZamoscLublinPulawyWarszawaLodzKoninWrzesniaPoznanGnieznoBydgoszczGrudziadzTczewGdanskGdynia

30 hod. 45 min.

Po, St, Čt, So

18:00 – 03:55 Kyiv airport BoryspilKovel Kyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

9 hod. 55 min.

Denně

18:00 – 03:55 Kyiv airport BoryspilKovel Kyiv airport BoryspilKyivZhytomyrNovohrad-VolynskyiRivneLutskVolodymyr-VolynskyiNovovolynskKovel

9 hod. 55 min.

Út, Pá, Ne

19:00 – 01:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

20:00 – 20:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

21:00 – 03:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

22:00 – 22:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 30 min.

Denně

23:00 – 05:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 30 min.

Denně

23:55 – 00:30 Kyiv airport BoryspilKyiv Kyiv airport BoryspilKyiv airport ZhulyanyKyiv

0 hod. 35 min.

Denně

23:59 – 06:30 Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih Kyiv airport BoryspilKryvyi Rih

6 hod. 31 min.

Denně

Attention! The bus timetable for Terminal D, last floor in the city of Kyiv airport Boryspil contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Kyiv airport Boryspil

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací