• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

parkování před výstupem z letiště

parkování před výstupem z letiště: bus schedule for the station, departure time for international and suburban buses in 2020 year. Online timetable with a list of buses and departures schedule during the week. Information about the availability, ticket prices and online booking.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Linka Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 07:10 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

6 hod. 10 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

01:00 – 07:10 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

6 hod. 10 min.

Čt, Ne

01:15 – 06:40 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 25 min.

Pá, So

01:15 – 06:40 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 25 min.

Po, Út, St, Čt

02:00 – 07:30 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 30 min.

Ne

03:00 – 04:30 Vilnius airportKaunas airport Vilnius airportKaunas airport

1 hod. 30 min.

Denně

10:10 – 11:20 Vilnius airportKaunas airport Vilnius airportKaunas airport

1 hod. 10 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, Ne

11:20 – 12:40 Vilnius airportKaunas airport Vilnius airportKaunas airport

1 hod. 20 min.

So

12:00 – 17:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 0 min.

13:00 – 19:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

6 hod. 0 min.

Út, Čt, So

13:00 – 19:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

Út, So

13:10 – 14:30 Vilnius airportKaunas airport Vilnius airportKaunas airport

1 hod. 20 min.

Út, Ne

14:10 – 19:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

4 hod. 50 min.

Čt

14:40 – 20:50 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

6 hod. 10 min.

Po, St, Pá, Ne

14:40 – 20:40 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

Po, St, Ne

15:10 – 16:30 Vilnius airportKaunas airport Vilnius airportKaunas airport

1 hod. 20 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 22:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

6 hod. 30 min.

So

17:30 – 23:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 30 min.

St, Čt

17:30 – 23:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 30 min.

Čt, Ne

18:00 – 23:55 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

5 hod. 55 min.

Út, Čt, Pá, So

18:00 – 23:30 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 30 min.

Pá, So

18:20 – 23:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

4 hod. 40 min.

Po, Út

19:40 – 01:30 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

5 hod. 50 min.

Po, Út, Pá, So

20:00 – 01:30 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 30 min.

Po, Út, Pá, So

20:15 – 02:15 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

St, Ne

20:20 – 02:15 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

5 hod. 55 min.

St, Ne

22:00 – 03:55 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

5 hod. 55 min.

Út, Čt, Ne

22:00 – 04:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

6 hod. 0 min.

Út, Čt, Ne

22:20 – 03:55 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinskMinsk

5 hod. 35 min.

So

22:20 – 04:00 Vilnius airportMinsk Vilnius airportMinsk

5 hod. 40 min.

So

Attention! The bus timetable for parkování před výstupem z letiště in the city of Vilnius airport contains only buses, which are available for booking in our service INFOBUS. Perhaps, some of the departures from station are not listed in this table.

Umístění na mapě

Autobusová nádraží v Vilnius airport

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací