Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Гамбург - Бухарест

06:00 Hamburg ZOB am Hbf
08:45 Hannover ZOB
09:45 Hildesheim Goslarsche Straße 71
11:15 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
12:15 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:14 Fulda ZOB
17:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
11:30 Arad Aut. Nádr. Transdara
13:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
14:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
15:30 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:30 Sebes Autogara Voltrans
17:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
19:00 Fagaras B-dul Unirii 13
20:30 Brasov Autogara Bartolomeu
22:00 Ploiesti Autogara Sud
23:30 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Storno podmínky: do 1h: 90%
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací