Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Гдыня - Харьков

22:50 Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji
23:50 Gdansk Aut. Nádr. PKS, ul.3 Května 12
01:05 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
02:25 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
05:00 Plonsk Dworzec PKS
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
10:00 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
12:15 Dorohusk CLO POL-UKR
13:40 Yagodyn celnice (UA-PL)
16:25 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
17:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
20:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
22:45 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
05:20 Sumy Aut. Nádr., ul. Baumana 40
08:35 Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina 22
Dopravce: Stecik T.V./Kaluzhenov V.V./Boreychuk M.I.
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Dodatečná informace: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 3h: 30%
po 3h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací