Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Калининград - Хайльбронн

16:00 Kaliningrad Aut. Nádr.
04:00 Magdeburg ZOB am Hbf
05:00 Braunschweig Hauptbahnhof, Berliner str.
06:20 Hannover ZOB
08:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
09:00 Paderborn Autohof Mönkeloh
10:30 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
11:30 Köln airport Flughafen ZOB
12:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
14:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
15:00 Frankfurt am Main airport Letiště
16:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
40% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací