Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Карлсруе - Камышин

07:00 Karlsruhe Hbf. Südseite, Omnibusbahnhof
08:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:00 Frankfurt am Main airport Letiště
11:00 Köln airport Terminal 2, near 13 line of S-Bahn
12:00 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
12:30 Essen ZOB
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
16:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
17:00 Braunschweig Ausfahrt 57,A2 Rasthof
18:00 Magdeburg Aut. Nádr.
19:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
12:00 Brest Supermarket Mix
16:00 Minsk Hotel Westa
20:00 Smolensk Стационарный пост ДПС ГИБДД
23:00 Moskva Ul. Akademik Pilyugin 26, v těsné blízkosti kavárny "Uriuk"
23:00 Bryansk Aut. Nádr., ul. Peresveta 1A
01:00 Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaja 1
04:00 Kursk ul. 50 let Oktiabria 114
08:00 Voronezh Aut. Nádr., Moskovskiy prospekt 17
14:00 Saratov Aut. Nádr.
17:00 Kamyshin ZOB, ul. Volgogradskaia 30
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací