Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Хайльбронн - Калининград

06:00 Heilbronn Bahnhofstraße 36
07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
08:00 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
09:00 Frankfurt am Main airport Letiště
10:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
11:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
12:30 Köln airport Flughafen ZOB
12:00 Köln airport Flughafen ZOB
13:30 Dortmund ZOB, Steinstrasse
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
15:00 Paderborn Autohof Mönkeloh
14:30 Paderborn Autohof Mönkeloh
16:00 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
15:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:30 Hannover ZOB
17:00 Hannover ZOB
18:10 Braunschweig Hauptbahnhof, Berliner str.
19:10 Magdeburg ZOB am Hbf
09:00 Kaliningrad Aut. Nádr.
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 шт 70*50*40cm up to 25 kg for free, every next from 5/15 EUR
Dodatečná informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Storno podmínky: do 744h: 90%
odjezd od 744h do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Invalida
40% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací