Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Щецин-Винница-Днепр

05:00 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1
08:10 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
09:10 Torun Dąbrowskiego 26
12:10 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
13:10 Piotrkow Trybunalski Ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
14:50 Kielce ul. Czarnowska 12
16:50 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
19:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
22:00 Korczowa customs PL-UA
00:01 Krakovets celnice (UA-PL)
01:40 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:00 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
05:00 Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
06:20 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
08:40 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
Dopravce: Grechanyuk Viktor
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(30x60x80)-free, every next from 100UAH/20PLN
Dodatečná informace: Carriage of animal and bicycles is allowed, about extra payment - clarify in dispatcher.
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Důchodce
10% Studenti do 26 let
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací