Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 01 Германия - Польша

16:00 Recklinghausen Hbf
17:10 Munster Fernreisebusse “Hafenstraße” Parkplatz Hafenstraße / Frie-Vendt-Straße
18:15 Osnabruck HBF, Eisenbahnstr.
19:10 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
20:00 Paderborn Hbf. Bahnhofstr. 29
21:20 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
22:15 Gottingen Busbahnhof - Zooinstitut, 28 Berliner Str.
03:30 Zgorzelec parking przy stacji Orlen/Shell - Jędrzychowice
06:15 Jelenia Gora ul. Teatralna
04:30 Boleslawiec Dworzec PKS
05:15 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
06:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
07:10 Brzeg dworzec PKS
08:00 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
08:20 Izbicko Przystanek PKS
08:35 Strzelce Opolskie hotel Leśny
08:50 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
09:00 Pyskowice Dworzec PKS Rynek
09:15 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
05:00 Szprotawa Parking przy Poczcie
05:30 Nowa Sol dworzec PKS
06:00 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
05:50 Lubin dworzec PKS
06:10 Polkowice Dworzec PKS, ul. Młyńska, st. nr 2
06:35 Glogow Dworzec PKP
07:05 Wschowa Dworzec PKP
07:25 Leszno Dworzec PKP
05:30 Jawor dworzec PKP
05:50 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
06:10 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
06:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
07:20 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
07:50 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
08:30 Klodzko Dworzec PKS
08:40 Zloty Stok Dworzec PKS
09:00 Paczkow Dworzec PKS
07:30 Olesnica Zatoka przy Carrefour Expres, ul. Rzemieślnicza
08:05 Sycow Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1
08:35 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
09:05 Ostrzeszow Dworzec autobusowy, pl. Sienkiewicza
09:35 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
10:20 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
08:30 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
10:00 Lodz Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:35 Grodkow Dworzec PKS
08:00 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
08:30 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
09:00 Glogowek dworzec PKS
09:20 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
10:15 Raciborz dworzec PKS
10:45 Rydultowy PKS ul. Traugutta
10:55 Pszow PKS ul. Traugutta
11:10 Wodzislaw Slaski PKS ul. Targowa
11:45 Jastrzebie-Zdroj Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
12:15 Cieszyn parking ul. Hajduka przy dawnym PKS
08:15 Przywory przystanek PKS
08:35 Krapkowice Dworzec PKS
09:00 Kluczbork dworzec PKS
09:30 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
09:30 Gorzow Slaski Przystanek ul. Wojska Polskiego
09:40 Praszka Przystanek pl. Grunwaldzki
10:00 Wielun Dworzec PKS
10:40 Zloczew Przystanek PKS, ul. Szeroka
11:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
08:40 Ozimek Dworzec PKS
09:00 Dobrodzien ul. Solna
09:30 Lubliniec dworzec PKS
10:30 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
11:45 Radomsko dworzec PKS
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
10:00 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:20 Zory Dworzec PKS
10:45 Skoczow Dworzec PKS
11:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:25 Kety Dworzec autobusowy
11:45 Andrychow Dworzec autobusowy
12:10 Wadowice Dworzec autobusowy
12:55 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
12:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
10:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
11:30 Szczekociny Dworzec PKS
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
13:00 Kielce Dworzec PKS
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:45 Radom dworzec PKS
15:45 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
14:30 Starachowice dworzec zachodni PKS
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
17:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
13:45 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:00 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
15:15 Przeworsk Dworzec PKS
15:30 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
16:00 Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
15:40 Mielec parking obok dworca PKS
14:45 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:35 Stalowa Wola Dworzec PKS
15:50 Nisko Plac Wolności
16:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
17:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
15:20 Kolbuszowa dworzec PKP
16:10 Nowa Sarzyna dworzec PKP
16:30 Lezajsk dworzec PKP
11:50 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:25 Mszana Dolna Dworzec PKS
13:05 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dworzec PKS
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
16:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
17:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 10 EUR
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací