Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 026 Luxembourg - Berlin (06:45)

06:45 Luxemburg Aut. Nádr. pred Vlakovem nad.
07:00 Luxemburg Kirchberg, Rue Alphonse Weicker 4, 2721
08:00 Trier Hbf
09:35 Kaiserslautern HBF
10:50 Mainz Hbf., Kaiser - Wilhem - Ring
11:25 Frankfurt am Main airport Letiště
12:00 Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
18:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací