Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 055 Offenburg - Leipzig (11:45)

11:45 Offenburg Messeplatz, Schutterwälder Straße 1a
13:00 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
14:15 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
16:05 Wurzburg Parkoviště v ul. Haugerglacisstraße
18:10 Suhl Aut. Nádr., Suhl/Zella-Mehlis, Suhler Straße 3
19:00 Erfurt Aut. Nádr., ul.Kurt-Schumacher-Straße 1
19:35 Weimar Aut. Nádr., ul. August-Baudert-Platz
20:15 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
21:35 Leipzig ZOB Nordseite, Goethestr. Gegenüber Hbf.
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací