Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 068 Амстердам - Байройт

10:10 Amsterdam Sloterdijk, Radarweg (Orlyplein), 1043 DT
10:50 Utrecht Centraal Station - Beatrix Theater - Jaarbeursplein
12:55 Duisburg Hbf
13:30 Düsseldorf Hbf., Worringerstr.
14:30 Leverkusen Vlakové nádraží
17:00 Frankfurt am Main Hbf
18:45 Wurzburg Hbf
19:20 Schweinfurt Hbf
20:05 Bamberg Hbf
21:00 Bayreuth GII Goethestrasse
21:10 Bayreuth Universität
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací