Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 07 Польша - Испания

05:30 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
06:20 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
07:00 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
07:20 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
07:50 Gorlice Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
08:15 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
08:45 Nowy Sacz Dworzec PKS
09:20 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
10:00 Mszana Dolna Dworzec PKS
10:40 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
07:30 Mielec parking obok dworca PKS
05:30 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
06:05 Jaroslaw Dworzec PKP
06:25 Przeworsk Dworzec PKS
07:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
07:50 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
08:15 Debica Vlak. Nádr.
09:00 Tarnow dworzec PKS, ul. Dworcowa, /stanowisko międzynarodowe/
09:25 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
09:40 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
11:00 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:30 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
12:00 Zory Dworzec PKS
12:30 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
11:00 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
12:25 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
12:40 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
13:00 Zabrze Pl. Warszawski
13:15 Gliwice zajezdnia PKS ul. Pionierów 8
10:45 Kedzierzyn-Kozle dworzec PKS ul. 24 kwietnia, stan. 4
11:05 Glogowek dworzec PKS
11:45 Prudnik dworzec PKS, stanowisko 4
12:15 Nysa dworzec PKS, stanowisko 11
12:45 Klodzko dworzec PKS, stan. 1
13:25 Zabkowice Slaskie dworzec PKP
14:05 Dzierzoniow Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich
14:35 Swidnica Dworzec PKS, ul. Spacerowa, st. 2
15:05 Walbrzych stacja paliw LOTOS, ul Wrocławska 144
15:25 Strzegom dworzec autobusowy, ul. Dworcowa
15:45 Jawor dworzec PKP
13:30 Opole Dworzec PKS, ul.1 Maja
14:20 Brzeg dworzec PKS
14:40 Olawa dworzec PKS peron międzynarodowy
15:15 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
16:30 Legnica Dworzec PKS, ul.Dworcowa
09:15 Radomsko dworzec PKS
10:15 Czestochowa Dworzec PKS, Al. Wolności 45, stan.13
11:15 Olesno przystanek, ul. Sądowa, przy dworcu PKS
11:45 Kluczbork dworzec PKS
12:30 Kepno Dworzec PKS stan. 1, ul Broniewskiego
13:20 Ostrow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 16
14:00 Krotoszyn dworzec PKS
15:30 Leszno Dworzec PKP
16:30 Glogow Dworzec PKP
17:15 Nowa Sol dworzec PKS
17:45 Zielona Gora Dworzec PKS, ul. Dworcowa, 27
07:15 Stalowa Wola Dworzec PKS
07:50 Tarnobrzeg Aut. Nádr. st.2, ul. A. Mickiewicza
08:15 Sandomierz parking przed dworcem PKP
09:15 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
09:45 Starachowice dworzec zachodni PKS
10:15 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
11:00 Kielce Dworzec PKS
12:30 Piotrkow Trybunalski dworzec PKS, stan. 1,2
13:30 Zdunska Wola dworzec PKS ul. Juliusza
14:00 Sieradz Dworzec PKS, ul. Jana Pawła II 20
15:00 Kalisz Nowy Dworzec PKS, stan. 12 (wejście od ul. Podmiejskiej)
06:30 Hrubieszów Parking przy markecie Stokrotka
07:30 Bilgoraj dworzec PKS
08:10 Janow Lubelski Dworzec PKS
08:40 Krasnik dworzec PKS
06:40 Tomaszow Lubelski Dw. PKS
07:30 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
08:00 Krasnystaw dworzec PKP
08:40 Chelm dworzec PKS
10:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
10:55 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
12:00 Radom dworzec PKS
07:15 Biala Podlaska Hotel Delfin, Al. Jana Pawła II
08:30 Siedlce przystanek MPK przy dworcu PKP
10:45 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
12:00 Lowicz dworzec PKS
13:20 Lodz Dw.PKP Łódź Kaliska, st.SINDBAD przed głównym wejściem
14:40 Kolo stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88
15:15 Konin Terminal międzynarodowy przy dworcu PKP
16:55 Poznan dworzec autobusowy przy Galerii Poznań City Center, ul. S.Matyi 2
18:45 Swiebodzin parking przy stacji paliw A2A3
06:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
07:45 Lomza Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów
08:30 Ostroleka dworzec PKS
10:00 Ciechanow dworzec PKS, ul. Sienkiewicza
11:30 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
12:30 Wloclawek dworzec PKS, stan. 9
13:40 Torun przed Dw.PKP Toruń Miasto, Pl.18 Stycznia 4
14:30 Inowroclaw dworzec PKS
15:30 Gniezno dworzec PKS
04:30 Suwalki PGK, ul. Utrata
05:10 Augustow Motel ul. Mazurska 4
06:00 Elk Dworzec PKS, st. nr 1
07:00 Gizycko parking przy biurze ORBIS
07:30 Ketrzyn dworzec PKS, stan. 2
08:05 Mragowo dworzec PKS - ul. Kolejowa
08:40 Biskupiec parking obok dworca PKS
09:30 Olsztyn dworzec PKS - stanowisko 11
10:25 Ostroda dworzec PKS - stanowisko 9
11:15 Ilawa dworzec PKS
12:30 Grudziadz Dworzec PKP, ul. Dworcowa
13:00 Swiecie dworzec PKS
13:45 Bydgoszcz dworzec PKS - stan. 18/19
14:15 Naklo nad Notecia dworzec PKS, stan. 4,5
15:15 Pila dworzec PKS
15:55 Walcz dworzec PKS, stan. 4
18:00 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
08:15 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
09:00 Malbork dawny PKS- zatoka obok cukrowni
09:30 Tczew przystanek przy dworcu PKP, st. 12
10:30 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12, st.11
11:20 Gdynia Dworzec PKS przy Poczcie
11:50 Wejherowo Przystanek MZK przy C.H.Kaszuby
12:30 Lebork Dw. PKP
13:30 Slupsk dworzec PKP, ul. Hugona Kollataja
14:10 Slawno stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
15:00 Koszalin dworzec PKS, stanowisko 3
16:30 Nowogard stacja ORLEN ul.3-go Maja 27
17:30 Szczecin Aut. Nádr., Plac Grodnicki 1, nast. 1A
20:00 Slubice Port Świecko, Świecko 39
06:15 Mulhouse Autoport Ile de Napoleon, Parking Hotel Arcotel
07:45 Besancon Autoroute Peage Ouest
09:15 Chalon sur Saone Gare routière, av Pompidou stan. 3,4 (kolo SNCF)
11:00 Lyon Cours de Verdun Perrache obok reastauracji Karizma
13:15 Bollene Arret de bus BOUDON Rue.Jean Francois Champollion
15:00 Marseille Gare des Autocars de Marseille, stan. 1 lub 2
17:00 Nimes Gare Routiere - Rue St. Felicite
17:45 Montpellier Arret TRAM No 2, Av. du Colonel A.Pavelet, Rue de la Madeleine
18:45 Narbonne Aut. Nádr.
20:15 Toulouse Aut. Nádr., 68 boulevard Pierre Samard
23:15 Bordeaux Terres de Bordes
19:20 Perpignan Gare Routiere,bd Saint-Assiscle,k/SNCF
21:00 Gerona eastacion de aut. plaza Espana
22:30 Barcelona Estacio Del Nord, stan.10
23:55 Tarragona Estacion de Autobuses, stan. 13
02:00 Castellón de la Plana Estacion de Autobuses PINTOR OLIET - N340
03:00 Valencia Estacion de Autobuses, stan.35, Av. de Menéndez Pidal 13
08:00 Madrid Estacion de Autobuses Sur Calle Mendez Alvaro stan. 59
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 2 bag up to 30kg-free, every next 40 PLN
Storno podmínky: do 336h: 90%
odjezd od 336h do 48h: 75%
odjezd od 48h do 0h: 10%
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací