Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 076 Milano - Munchen (08:00)

08:00 Milano terminla bus Milano-Lampugnano
09:20 Lugano Via Giacomo E Filippo Ciani
09:55 Bellinzona Parkoviště vedle Hotelu Unione, Via H. Guisan
12:15 Chur Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
13:35 Dornbirn Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
14:00 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
14:20 Lindau Berliner Platz
16:25 München ZOB
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací