Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 104 Кировоград - Киев

08:35 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
08:55 Kirovohrad Bus Station-2, Pravdy ave.1
10:15 Novoukrainka Kirova str, 191
10:50 Pishanyi Brod (Mykolaivska obl.) Request stop
11:15 Dobrovelychkivka Cheluskintsev str, 125
11:35 Lipnyazhka Request stop
11:55 Tyshkivka (Vinnitska obl.) Request stop
12:30 Novoarchangelsk Aut. Nádr.
14:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
15:25 Zhashkiv Aut. Nádr.
16:42 Bila Tserkva Bus Stop near tire factory, M-05 87km
18:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
Dopravce: VasilkivTransAvto
Zavazadla: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Storno podmínky: do 72h: 75%
odjezd od 72h do 24h: 50%
po 24h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací