Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 14 Gorlitz - Koln

08:20 Gorlitz Hbf
09:05 Bautzen Schliebenstraße, Parkplatz
09:55 Hoyerswerda Lausitzer Platz
11:05 Cottbus ZOB, Marienstr. 1
12:40 Berlin Südkreuz Bf, ul.Hildegard-Knef-Platz
13:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
15:20 Magdeburg ZOB am Hbf
17:20 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
20:30 Duisburg Hbf., ZOB
21:05 Düsseldorf ZOB am Hbf
21:50 Leverkusen Mitte Busbahnhof
22:25 Köln airport Flughafen ZOB
Dopravce: Postbus
Zavazadla: 1 bag up to 23kg(74,5x49,5x27,5)-free, every next from 10 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací