Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 141 Chur - Berlin (08:15)

08:15 Chur Aut. Nádr., Gürtelstraße 14
09:35 Dornbirn Aut. Nádr., Bahnhofstraße, 6850
10:00 Bregenz Aut. Nádr., Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
10:20 Lindau Aut. Nádr., Bregenzer Straße 48
13:30 München Aut. Nádr., Arnulfstraße 21
15:15 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
16:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
17:30 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
19:30 Leipzig Hbf.,Goethestr
21:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2 bag up to 20kg(67x50x27)-free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací