Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 802 837 Штутгарт - Кошице

17:30 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
18:45 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
20:40 München Aut. Nádr. "Hackerbrücke"
05:10 Piešťany Aut. Nádr.
05:50 Trenčín Aut. Nádr.
06:40 Považská Bystrica Aut. Nádr.
07:15 Žilina Aut. Nádr.
08:25 Ružomberok Aut. Nádr.
08:50 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
09:45 Poprad Aut. Nádr.
10:10 Levoca Aut. Nádr.
11:05 Prešov Aut. Nádr.
11:35 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: INTERBUS
Zavazadla: 1 bag 60x90x40 - free, every next from 5 EUR
Storno podmínky: do 24h: 75%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací