Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 802 846 Гамбург - Кошице

15:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:45 Bremen ZOB, Internationale
18:45 Hannover ZOB
20:45 Magdeburg ZOB Bussteig 7
04:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
06:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
07:50 Trenčín Aut. Nádr.
08:30 Považská Bystrica Dom. sluzieb
09:10 Žilina Aut. Nádr.
10:10 Ružomberok Aut. Nádr.
11:20 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
12:00 Poprad Aut. Nádr.
12:40 Levoca Aut. Nádr.
13:30 Prešov Aut. Nádr.
14:00 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
Dopravce: INTERBUS
Storno podmínky: do 24h: 75%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací