Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 802 846 Kosice - Hamburg

10:30 Košice Aut. Nádr., Stanicne nam. 9
11:00 Prešov Aut. Nádr.
11:50 Levoca Aut. Nádr.
12:30 Poprad Aut. Nádr.
13:10 Liptovský Mikuláš Aut. Nádr.
13:50 Ružomberok Aut. Nádr.
15:20 Žilina Aut. Nádr.
16:00 Považská Bystrica Dom. sluzieb
16:40 Trenčín Aut. Nádr.
18:40 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
21:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
04:25 Magdeburg ZOB Bussteig 7
06:25 Hannover ZOB
08:10 Bremen ZOB, Internationale
09:40 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: INTERBUS
Storno podmínky: do 24h: 75%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací